دفتر وکالت سپهر نظری

درباره ما

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری درمیان همه وکلای پایه یک دادگستری همواره بسیار سخت بوده و گاهی نشدنی. مردم از دیدگاه های متفاوتی به وکلای پایه یک دادگستری نگاه می کنند و با توجه به فاکتورهای مختلفی امتیاز می دهند مانند نوع پرونده های کار شده، تخصص و قدرت حل پرونده ها، در کنار تجربه کاری و اطلاعات بروز در امور حقوقی. با همه این تفاسیر “سپهر نظری” یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران است.

یکی از معروفیت های این وکیل پایه یک دادگستری بدون شک تخصص در پرونده های خاص مانند پرونده های تجاری داخلی و بین الملل و نیز وکالت پرونده های املاک و ورشکستگی است. علاوه بر آن، خدمات ارائه شده توسط سپهر نظری به عنوان وکیل دادگستری بسیار ویژه بوده و این وکیل را تبدیل به یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شهر تهران کرده است.

اگر شما هم در انتخاب وکیل سردرگم هستید و به درهای بسته خوردید، نت نظر به شما سپهر نظری را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تخصص های  پرونده های تجاری داخلی و بین الملل، املاک و ورشکستگی پیشنهاد می دهد.

دفتر وکالت سپهر نظری و همکاران

تیمی متخصص و موفق از وکلای ایران

تیم قدرتمند و مجرب وکلای تهران مدافع با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آمادگی بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی را داراست ، کافیست به ما اعتماد کنید تا از پشتیبانی دو وکیل پایه یک دادگستری به طور همزمان تا مرحله اجرا برخوردار شوید.

دانشگاه شهید بهشتی

کانون وکلای دادگستری

مرکز وکلا قوه قضایئه

کانون وکلا دادگستری